Nowy numer 46/2019 Archiwum

Jeden z lepszych

Kolejny ranking, w którym Świdnica plasuje się na dobrej pozycji.

Kolekcja trofeów Wojciecha Murdzka, prezydenta Świdnicy, zostaje powiększona o kolejny eksponat. Prezydent został bowiem wyróżniony w rankingu „Samorządowy Menedżer Regionu 2012” w województwie dolnośląskim. Ranking przygotowuje redakcja dziennika „Puls Biznesu”.

– Nagroda jest dla mnie sporym zaskoczeniem, ale tym bardziej cenna, że nominację zgłaszały instytucje i samorządy. Jest to dowód, że Świdnica jest bardzo dobrze postrzegana. Na 10 samorządów nominowanych na Dolnym Śląsku uplasowaliśmy się na 5. miejscu. A warto dodać, że wszystkich miast na Dolnym Śląsku jest 91. Zwyciężył Wrocław, co pokazuje, że konkurencja była poważna – komentuje wyróżnienie W. Murdzek.

Tytuł Samorządowy Menedżer Regionu otrzymał prezydent dzięki głosom innych jednostek samorządu z Dolnego Śląska.

– Jest to więc szczególny powód do dumy, gdy okoliczne gminy, miasta i powiaty właśnie w państwa mieście widzą lidera, którego działalność jest warta uznania – tłumaczą organizatorzy rankingu.

Filary Polskiej Gospodarki to ranking przygotowywany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” i firmę badawczą Millward Brown SMG/KRC. Jego celem jest wyłonienie firm i samorządów, których działalność ma szczególnie pozytywny wpływ na rozwój regionu.

Tytuł Samorządowego Menedżera Regionu 2012 na Dolnym Śląsku powędrował do Rafała Dutkiewicza, prezydenta Wrocławia (1. miejsce), Wiesława Wabika, burmistrza Polkowic (2. miejsce) i Ryszarda Pacholika, wójta gminy Kobierzyce (3. miejsce).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama