Nowy numer 3/2021 Archiwum

Konkurs: tablet do wygrania

Wystarczy dobre zdjęcie lub krótki tekst, by wygrać tablet lub pakiet oprogramowania antywirusowego.

Konkurs zatytułowany jest "Fundusze Europejskie: Co dobrego na moim podwórku?". Zadaniem konkursowym jest przesłanie krótkiego tekstu bądź zdjęcia opisującego pozytywne zmiany w Państwa najbliższym otoczeniu zrealizowane przy wsparciu środków unijnych. Na uczestników konkursu czekają trzy nagrody w postaci tabletów oraz trzy wyróżnienia w postaci pakietów oprogramowania antywirusowego. Prace można zgłaszać przez cały okres ukazywania publikacji projektowych, czyli do 25 lipca br. Lista laureatów zostanie opublikowana w "Gościu Niedzielnym" nr 32/2013 na 11 sierpnia 2013 r.

Tekst konkursowy nie powinien przekraczać maksymalnej objętości 4500 znaków ze spacjami, a zdjęcia być w formacie JPG, wielkości nie większej niż 5 MB. Zadaniem jest opisanie pozytywnych zmian w najbliższym otoczeniu, zrealizowanych przy wsparciu funduszy europejskich. Uczestnikami konkursu mogą być jedynie osoby fizyczne. Osoby niepełnoletnie powinny przesłać wraz z odpowiedziami konkursowymi pisemną zgodę rodzica lub opiekuna na udział w konkursie.
Zgłoszenia dokonuje się poprzez przesłanie zadania konkursowego za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres projekt@gosc.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres WKM "Gość Niedzielny", ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice. W tytule maila lub na liście należy dopisać "Fundusze Europejskie: Co dobrego na moim podwórku?".

Do prac konkursowych muszą być dołączone następujące dane: imię i nazwisko autora pracy konkursowej, imię i nazwisko opiekuna prawnego (w przypadku osoby niepełnoletniej), adres pocztowy, numer telefonu i adres e-mail. Nadesłane prace muszą być w całości stworzone przez osoby zgłaszające.

Szczegółowy regulamin tutaj.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama