Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Żeby było przyjemnie, wcale nie musi być lekko i łatwo. Małżonkowie to wiedzą. Szczególnie ci, którzy uczestniczyli w 2. Małżeńskim Weekendzie Kajakowym, odbywającym się w Puszczy Rzepińskiej.

Nie było to jednak takie zwykłe pływanie po rzece. Uczestnicy wyprawy uczyli się dziękować Bogu za łaskę wspólnych chwili i małżeńską miłość. O tym na ss. IV–V. Warto poczytać również o tym, że dobre chęci i serdeczność nie wystarczają. W kontakcie z drugim człowiekiem trzeba konkretnych działań. Zasada ta sprawdza się zarówno w życiu osobistym jak i społecznym. Przekonuje o tym Jerzy Terlecki, burmistrz Polanicy-Zdroju na s. VII.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma