Nowy numer 25/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Główny przewodnik Pieszej Pielgrzymki Świdnickiej na Jasną Górę, ks. Romuald Brudnowski pytany o to, czy w związku z jubileuszem pielgrzymki przewiduje zorganizowanie jakiejś zabawy, odpowiada, że owszem, jednak idąc za przykładem pielgrzymki wrocławskiej, będzie to podczas obchodów srebrnego jubileuszu.

Teraz zdecydowanie bardziej potrzebna jest modlitwa. Żarliwe wołanie do Boga, by pomnożył wiarę. To na jej chroniczny brak cierpią zarówno poszczególni ludzie, jak i całe społeczeństwa. To jest źródło wszelkich kryzysów. Ci, którzy podjęli trud wyruszenia na pątniczy szlak, modlą się za siebie oraz za tych, którzy pójść nie mogli i zostali w domach. Czy – jak w biblijnej przypowieści – wiara tych kilku uratuje cały naród? O pielgrzymkowych dylematach w Roku Wiary przeczytacie Państwo na str. IV–V.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma