Nowy numer 3/2019 Archiwum

Redaktor wydania

Chcąc zachęcić Państwa do lektury bieżącego „Gościa Świdnickiego”, zastanawiałem się, który z tekstów jest szczególnie wart polecenia.

Tu pamięć o zmarłym kapłanie, tam św. Józef, którego obraz znacznie odbiega od tego przekazywanego przez ludową pobożność. Tu ludzie z różańcami w rękach stoją na ulicach, tam odkrywają tajemnice Ziemi Świętej. Tematy tak różne i jakże odległe. Okazuje się jednak, że wszystkie coś łączy. Modlitwa. To modlitwa za zmarłych i modlitwa za wstawiennictwem świętych. Modlitwa o Boże miłosierdzie i modlitwa o wzrost wiary. To również niezwykły obraz bogactwa i różnorodności Kościoła. Zachęcam więc do lektury – wszystkich tekstów.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy