Nowy numer 30/2021 Archiwum

Doskonalej chwalić Pana

Schole, zespoły, ale i wierni po prostu lubiący śpiewać mają okazję wziąć udział w VI Diecezjalnych Warsztatach Liturgiczno-Muzycznych w Dzierżoniowie.

Od 22 do 24 listopada po raz szósty odbędą się Diecezjalne Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne, organizowane przez Referat Muzyczny Świdnickiej Kurii Biskupiej. Wydarzeniu patronuje bp Ignacy Dec. – To okazja do wspólnego przeżywania naszej radości ludzi wiary i nasze wspólne muzyczne święto – zapewniają organizatorzy.

W tym roku spotkanie to zbiega się w czasie z dwoma wydarzeniami: jubileuszem 25-lecia dzierżoniowskiej parafii pw. Królowej Różańca Świętego (która od samego początku inicjatywy gości jej uczestników) oraz z zakończeniem Roku Wiary.

Warsztaty poprowadzą Kacper Birula, Katarzyna Krzywniak, Marta Moneta.

W programie przewidziano ćwiczenia nad utworami m.in. Huberta Kowalskiego, Pawła Bębenka, Piotra Pałki, Kacpra Biruli, Georga Friedricha Haendla. 

– Serdecznie zapraszamy wszystkich chórzystów, schole i każdego, kto kocha śpiewać – zachęcają organizatorzy. – Wasz talent i pasja to coś, co ubogaca całe to wydarzenie i sprawia, że jak co roku uczestnicy wyjeżdżają wzbogaceni w nowe umiejętności i doświadczenia duchowe. Głęboko wierzymy, że także i tym razem będziecie razem z nami! – dodają.

Rejestracji na stronie http://www.warsztatyliturgiczne.plWarsztaty są bezpłatne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama