Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wiedza z pierwszej ręki o osobowym złu

O 18.30 w Miejskiej Bibliotece w Świdnicy znany publicysta, dzienikarz i animator kultury oraz społecznik promuje swoją książkę.

Robert Tekieli podczas spotkania z uczniami świdnickiego "Mechanika"   Robert Tekieli podczas spotkania z uczniami świdnickiego "Mechanika" ks. ROman Tomaszczuk /GN - Gdyby nie Bóg, już nie byłoby mnie wśród żywych. Moja historia, poszukiwanie wolności bez ograniczeń, doprowadziło mnie do tego, że organizowałem największy w Polsce, kilkudniowy festiwal filmów okultystycznych, publikowałem wywiady z satanistami, sadomasochistami i okultystami. Sam, nie wiedząc o tym, byłem magiem i okultystą. Słyszałem myśli innych ludzi, wyczuwałem na co są chorzy, "zabierałem” choroby - mówi Robert Tekieli, goszczący dzisiaj w Świdnicy.
 
- Aż w końcu przestraszyłem się tego zła. Wtedy dotknął mnie Bóg. W trakcie modlitwy na rekolekcjach ignacjańskich miałem rodzaj mistycznego przeżycia; spotkałem żywego Jezusa, przytulił mnie do serca, dał poczuć swoją wielką miłość i zobaczyć moje grzechy, które były jak szkarłat. Gdyby nie Jego miłość, uświadomienie sobie mojego brudu skończyłoby się samobójstwem - dodaje.
 
Od tamtego czasu minęło sporo lat, które Robert Tekieli wypełnia nie tylko pracą zawodową, ale edukowaniem i pomocą w zakresie okultyzmu, zniewolenia, sekt.
 
Dzisiaj, 11 lutego, o 18.30 w Bibliotece Miejskiej odbędzie się spotkanie z autorem "Zmanipuluję cię kochanie". To książka o 120 różnego rodzaju niebezpiecznych sytuacjach, przedmiotach, grupach i praktykach prowadzących do duchowego zniewolenia.
 
Wstęp wolny.
 
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma