Nowy numer 2/2021 Archiwum

Pomódl się za małżonków i księdza

Spotkania Małżeńskie to propozycja nie tylko dla tych, którzy przeżywają kryzys, to także doskonały sposób na odświeżenie czy ożywienie miłości małżeńskiej.

Od 13 do 15 czerwca trwa w Ząbkowicach Śląskich weekend dla małżeństw potrzebujących odnowienia lub pogłębienia swej sakramentalnej miłości. Rekolekcje o dialogu i uczuciach animują trzy pary małżeńskie i kapłan ze Świdnickiego Ośrodka Ruchu Spotkania Małżeńskie.

Do Ząbkowic przyjechało osiem par, m.in. z Krakowa, Konina czy Głogowa. – Są też pary ze Świdnicy – mówi z radością Anetta Kasprzak-Radecka, która odpowiada za organizację weekendu. – Prosimy o modlitwę za uczestników i prowadzących – dodaje.

Świdnicki Ośrodek oficjalnie istnieje od dwóch lat. Przez ten czas poprowadził kilkanaście weekendów o dialogu w małżeństwie. Liderami ośrodka są Ewa i Robert Stolarczykowie, którzy wspierani są przez cztery pary animatorskie.

Spotkania Małżeńskie mają na celu pogłębienie, odnowienie, a nieraz odbudowanie miłości małżeńskiej. Podstawową formą pracy są dwudniowe spotkania o charakterze rekolekcji zamkniętych, które prowadzone są w duchu dialogu męża i żony. Przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną, aby ich miłość małżeńska rozwijała się. Są szczególnie pomocne dla par przeżywających kryzys małżeński.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama