Nowy numer 21/2018 Archiwum

Uwaga! Padam!

Bóg wybiera sobie czas i miejsce - kiedy zawoła, trzeba odpowiedzieć: Oto jestem! My księża niby mamy to dobrze opanowane, w końcu zostaliśmy powołani właśnie.

Jutro zaczynam rekolekcje z o. Antonello i o. Enrique. Intrygują mnie bardzo. To będzie czas wielkiego poruszenia - nie mam co do tego wątpliwości. Obyśmy tylko dali się zaskoczyć. Duchowi Świętemu.

Tak po ludzku i z racji zawodowej dociekliwości nie mogę się doczekać reakcji i wrażeń tych spośród moich braci kapłanów, którzy biorą udział w tych rekolekcjach z obowiązku, a nie z pragnienia. Co wydarzy się w ich sercu, w ich umyśle, w ich życiu, gdy słowo Boże wejdzie z wielką mocą w ich uprzedzenia, zafałszowania czy blokady związane z tymi dwoma rekolekcyjnymi dniami? Jacy będą, gdy powstaną z podłogi po doświadczeniu spoczynku w Duchu Świętym? Bardzo intrygujące. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma