Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Młodzi dostają gorączki

Portale społecznościowe dobrze służą sprawie nawoływania i organizowania wyjazdu na Diecezjalne Spotkanie Młodych u Królowej Rodzin.

Tradycja wrześniowych odwiedzin młodzieży w sanktuarium MB Królowej Rodzin w Wambierzycach sięga swoimi korzeniami jeszcze historii archidiecezji wrocławskiej. W naturalny sposób pielgrzymka uczniów proszących o błogosławieństwo Boże na nowy rok szkolny jest kontynuowana przez duszpasterzy młodzieży diecezji świdnickiej. 

20 września kilkuset gimnazjalistów i licealistów razem ze swymi nauczycielami, katechetami i księżmi będzie modlić się, bawić i dawać świadectwo wiary właśnie w Wambierzycach. 

W programie, którego pierwszy punkt wyznaczono na czas od 12.00 do 13.30 (rejestracja grup), przewidziano także: 14.00 - Eucharystię z bp. Adamem Bałabuchem, 15.30–16.30 - obiad, 16.45 - konferencję Andrzeja Wronki „Słowo Boże czy moje - w moim codziennym życiu...”, 17.45 - koncert zespołu Anastasis, 19.00 - spektakl Teatru A z Gliwic, 20.15 - iluminacja bazyliki i zakończenie pielgrzymki.

Będziemy zdawać relację z tego wydarzenia. Jutro też ogłosimy konkurs dla wszystkich biorących udział w Spotkaniu Młodych w Wambierzycach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma