GN 24/2018 Archiwum

Nasz konkurs. Sandra Szczygieł - pierwsza

Sandra jako pierwsza z ponad 2000 uczestników tegorocznego Diecezjalnego Spotkania Młodych odnalazła się na zdjęciach opublikowanych w fotogaleriach na stronie swidnica.gosc.pl

- Przeglądałam właśnie stronę świdnickiego "Gościa Niedzielnego" i zobaczyłam informację, że o 18.30 startuje konkurs - mówi Sandra. - Nastawiłam sobie nawet budzik, by nie przegapić godziny wysyłki swojego zdjęcia. Zajęło mi to chwilę, więc jestem trochę zaskoczona, że jestem pierwsza.

Dla Sandry była to druga wizyta w Wambierzycach podczas Diecezjalnego Spotkania Młodych. Jak sama opowiada, jest niezwykle zadowolona z przyjaciół i z opiekunów, z którymi pojechała.

- To był naprawdę super czas - opowiada. - Najbardziej przeżyłam Mszę św. Bardzo mnie ujęło to, co mówił ksiądz biskup. Bardzo ciekawy był też teatr.

Sandrze gratulujemy. Nagrody wysyłamy pocztą. Innych nadal zachęcamy do poszukiwania się na zdjęciach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma