Nowy numer 25/2018 Archiwum

Nasz konkurs. Justyna Bąk - trzecia

Trzecią laureatką naszego konkursu jest studentka teologii Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu - Justyna Bąk z Kudowy-Zdroju.

- O konkursie dowiedziałam się z waszego profilu na facebooku, bo mam go wśród ulubionych - mówi Justyna Bąk. - Muszę jednak powiedzieć, że trochę czasu mi zajęło zanim się odnalazłam na zdjęciach, jest ich naprawdę wiele.

Dla Justyny pobyt na tegorocznym Diecezjalnym Spotkaniu Młodzieży w Wambierzycach był już kolejnym. Tym razem pojechała autokarem, który dla pielgrzymów z Kudowy-Zdroju zorganizował ks. Krzysztof Rodziński.

- Przeżyłam w Wambierzycach wyjątkową, niecodzienną Mszę św. - opowiada o swoim pobycie Justyna. - Czuło się, że jest to spotkanie z Jezusem. O koncercie mogę powiedzieć tyle, że wytańczyłam się za wszystkie czasy. Była tam bardzo fajna atmosfera, którą na długo zapamiętam. Jeżeli chodzi zaś o teatr, był to czas refleksji. Trzeba było się faktycznie skupić nad wątkiem, bo widzieliśmy wiele symboli, których trzeba było się domyślać.

Justyna nie wyklucza, że owocem tegorocznej pielgrzymki może być powstanie przy parafii grupy młodzieżowej, która będzie się regularnie spotykać.

Justynie gratulujemy wygranej i ciągle zachęcamy pozostałych uczestników wambierzyckiego spotkania do odnalezienia się na zdjęciach. Macie czas do soboty.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma