Nowy numer 3/2021 Archiwum

Nagrody odjechały

Oto pełna lista zwycięzców naszego konkursu fotograficznego.

Nagrody - koszulki z logo Gościa Niedzielnego oraz zestawy promocyjne-niespodzianki - odjechały z naszej redakcji do zwycięzców.

Przypomnijmy - wystarczyło z uwagą prześledzić zamieszczone na naszej stronie galerie zdjęć z wambierzyckiej Pielgrzymki Młodzieży Diecezji Świdnickiej, znaleźć siebie, raz jeszcze założyć te same ubrania, co na pielgrzymce, zrobić sobie w nich zdjęcie i wysłać do naszej redakcji.

Nagrody otrzymują osoby, które jako pierwsze przysłały pocztą elektroniczną swoje zgłoszenia na adres świdnickiej redakcji Gościa Niedzielnego:

Sandra Szczygieł z Pieszyc, Karolina Chodowiec z Pieszyc, Justyna Bąk z Kudowy-Zdroju, Janek Baranowski ze Świdnicy, Aneta Burger z Kudowy-Zdroju oraz siostry Paulina, Kasia i Ala Witek ze Szczawna-Zdroju.

Przy okazji konkursu, udało się nam porozmawiać z niektórymi z Was i namówić do podzielenia wrażeniami z Pielgrzymki Młodzieży Diecezji Świdnickiej. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że w wydarzeniu tym warto było uczestniczyć. Co zaskakujące, bo niestety nie jest tak na co dzień, największym przeżyciem była wspólna Eucharystia. Za znakomite jej przygotowanie należą się więc słowa uznania dla organizatorów. Różne były opinie na temat koncertu - od zachwytów, do dezaprobaty. Ile osób, tyle gustów muzycznych. Wszystkich zastanowił natomiast spektakl Teatru A. Sztuka, choć trudna w odbiorze, skłaniała do przemyśleń.

Wszystkim zwycięzcom naszego konkursu gratulujemy, a tych którzy nie zdążyli się zgłosić zachęcamy do dalszego śledzenia naszej strony internetowej.  Niewykluczone, że wkrótce będziecie mogli wziąć udział w kolejnym konkursie.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama