Nowy numer 28/2018 Archiwum

W głowie wariata

Pierwszy piątek miesiąca października to od czterech lat w Świdnicy początek małżeńskiej randki. Za rok przypada on 2 października.

Odliczam godziny do rozpoczęcia Kongresu Małżeństw. Ogólnopolskiego spotkania zakochanych w sobie i w Bogu, sakramentalnych małżonków. Odliczam godziny, żeby móc zająć się już następnym spotkaniem. Za rok wystartujemy 2 października... a temat brzmieć będzie: sakrament i seks. Właśnie tak! Kto mógłby zrobić lepsze wprowadzenie do tego zagadnienia jak nie o. Ksawery Knotz OFM Cap. Zatem? Właśnie wykonałem telefon do ojca. Przyjedzie i 2 października na rozpoczęcie 5 Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw zrobi wprowadzenie do tematu. Tym bardziej, że jak powiedział, za miesiąc wydana zostanie jego nowa książka traktująca o oblubieńczej miłości kobiety i mężczyzny. 

A po konferencji zaśpiewa dla wszystkich niezwykła Edyta Geppert. 

Niech już czwarty kongres przejdzie do historii, bo wtedy będzie można spokojnie mierzyć się z nowym wyzwaniem. No cóż, wariaci tak mają. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma