Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zagrają pozytywnie dziesiąty raz

X Jubileuszowy Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej „Pozytywne Granie”, odbędzie się w Wałbrzychu już w najbliższą sobotę, 25 października, w hali dawnego OSiR-u przy ul. Wysockiego. Hasło tegorocznego przeglądu brzmi: "Święty Jan Paweł II – Papież Rodziny".

To już dziesiąty raz, kiedy stowarzyszenie "Ludzie Jana Pawła II" organizuje wałbrzyskie święto piosenki chrześcijańskiej.

Tym razem radosne pieśni popłyną z ust koło czterystu uczestników. Jak co roku przegląd będzie miał charakter prezentacji wykonawców, a występy oceniane będą przez Radę Artystyczną.

Każdy z zespołów otrzyma nagrodę oraz dyplom uczestnictwa.

W jubileuszowym X Przeglądzie Piosenki Chrześcijańskiej „Pozytywne Granie” weźmie  udział  ok. 30  zespołów muzycznych.

Dziewięć poprzednich edycji przeglądu wykazało ogromne zainteresowanie uczestników, a tym samym potrzebę organizacji kolejnych. O tym jak ważne jest to wydarzenie dla uczestników świadczy fakt, że do  "Pozytywnego grania" przygotowują się cały rok, a ukoronowaniem ich wysiłków jest występ na estradzie podczas kolejnej edycji.

Podczas przeglądu odbywają się konkursy dla uczestników i publiczności związane tematycznie z hasłem przeglądu i Wałbrzychem.

W realizację projektu zaangażowanych będzie kilka podmiotów wspierających m.in., Gmina Wałbrzych, Wałbrzyskie Centrum Sportowo - Rekreacyjne „AQUA - ZDRÓJ” Spółka z o.o., Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Katolickie Civitas Christiana, Stowarzyszenie Bene Factum w Wałbrzychu, Hufiec ZHP w Wałbrzychu.

Program Przeglądu "Pozytywne Ganie":

       9.00 - Msza św.

      10.30 - Rozpoczęcie przeglądu

ok. 15.00 - Zakończenie i wręczenie nagród


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma