Nowy numer 43/2020 Archiwum

Zagrają pozytywnie dziesiąty raz

X Jubileuszowy Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej „Pozytywne Granie”, odbędzie się w Wałbrzychu już w najbliższą sobotę, 25 października, w hali dawnego OSiR-u przy ul. Wysockiego. Hasło tegorocznego przeglądu brzmi: "Święty Jan Paweł II – Papież Rodziny".

To już dziesiąty raz, kiedy stowarzyszenie "Ludzie Jana Pawła II" organizuje wałbrzyskie święto piosenki chrześcijańskiej.

Tym razem radosne pieśni popłyną z ust koło czterystu uczestników. Jak co roku przegląd będzie miał charakter prezentacji wykonawców, a występy oceniane będą przez Radę Artystyczną.

Każdy z zespołów otrzyma nagrodę oraz dyplom uczestnictwa.

W jubileuszowym X Przeglądzie Piosenki Chrześcijańskiej „Pozytywne Granie” weźmie  udział  ok. 30  zespołów muzycznych.

Dziewięć poprzednich edycji przeglądu wykazało ogromne zainteresowanie uczestników, a tym samym potrzebę organizacji kolejnych. O tym jak ważne jest to wydarzenie dla uczestników świadczy fakt, że do  "Pozytywnego grania" przygotowują się cały rok, a ukoronowaniem ich wysiłków jest występ na estradzie podczas kolejnej edycji.

Podczas przeglądu odbywają się konkursy dla uczestników i publiczności związane tematycznie z hasłem przeglądu i Wałbrzychem.

W realizację projektu zaangażowanych będzie kilka podmiotów wspierających m.in., Gmina Wałbrzych, Wałbrzyskie Centrum Sportowo - Rekreacyjne „AQUA - ZDRÓJ” Spółka z o.o., Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Katolickie Civitas Christiana, Stowarzyszenie Bene Factum w Wałbrzychu, Hufiec ZHP w Wałbrzychu.

Program Przeglądu "Pozytywne Ganie":

       9.00 - Msza św.

      10.30 - Rozpoczęcie przeglądu

ok. 15.00 - Zakończenie i wręczenie nagród


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama