GN 28/2018 Archiwum

Na kogo warto głosować?

Jest ich w regionie całkiem sporo, warto rozważyć, czy głos przy urnie wyborczej nie powinien być oddany na któregoś z nich: kandydatów z certyfikatem kampanii "Rodzina ma głos".

Od 8 października wiadomo, że w regionie warto głosować na ludzi, którzy zasłużyli sobie na Certyfikat Kandyda Przyjaznego Rodzinie. To oczywiście jedno z kryteriów, ale w czasach gdy rodzina jest tak zaniedbywana, warto wziąć je pod uwagę. 

Ideą kampanii "Rodzina ma głos", jest zachęcenie Polaków do pójścia na wybory i oddanie świadomego głosu na kandydatów przyjaznych rodzinie oraz promocję działań samorządu sprzyjających jej dobru. 

Każdy certyfikowany kandydat zobowiązuje się do przestrzegania zasad spisanych w Dekalogu Samorządowca Przyjaznego Rodzinie. Kampania wspiera kandydatów na samorządowców, dla których najważniejsze jest dobro rodziny, będącej fundamentem społeczności lokalnej. Nie ma znaczenia przynależność partyjna czy jej brak.

Po wyborach nastąpi monitorowanie samorządowców z certyfikatem i ocena ich działań. Oznacza to, że podjęcie zobowiązań, wynikających z Dekalogu, nie jest tylko obietnicą, ale będzie weryfikowane po wyborach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma