Nowy numer 25/2018 Archiwum

Od pułapki do katastrofy

W Nowej Rudzie-Słupcu i Dusznikach-Zdroju odbędą się spotkania dotyczące ideologii gender.

Stowarzyszenie Ruch Społeczny  im. Lecha Kaczyńskiego na Dolnym Śląsku organizuje dwa spotkania z dr Małgorzatą Jaszczuk-Surmą na temat  "Gender. Od pułapki intelektualnej do katastrofy biologicznej".
Spotkania odbędą się:
22 listopada (sobota) w Parafii św.Katarzyny w Nowej Rudzie - Słupcu, Sala Dobrego Pasterza o 16.00
23 listopada (niedziela) w Dusznikach-Zdroju, Dworek Chopina w Parku Zdrojowym o 15.30.
 
Małgorzata Jaszczuk-Surma jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie historii i magistrem filologii polskiej, przez wiele lat związana z Akademią Medyczną we Wrocławiu. Była redaktorem prowadzącym czasopisma popularno-naukowego „Świat Matematyki” i redaktorem naczelnym dwumiesięcznika „Na marginesie”.
Autorka artykułów naukowych, popularno-naukowych i publicystycznych, jak również rozdziałów w książkach: „Prezydenci Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej” pod red. J. Heidekinda i „Historia Włoch” Ch. Duggana. Redaktor książek i wykładowca.
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma