Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Masz dziecko - stawaj się ojcem

Warsztaty tato.net to od lat jedna z najlepszych propozycji dla rozwoju mężczyzny.

Diecezjalna Specjalistyczna Poradnia Rodzinna w Świdnicy organizuje 21 marca 2015 (sobota) warsztaty dla ojców w ramach Inicjatywy Tato.Net 

– Jednodniowe warsztaty maja na celu podnieść świadomość swego ojcostwa, pielęgnować to, co dobre i pochylić się nad tym, co warto rozwijać – wyjaśnia Wojciech Dąbrowski, licencjonowany trener Tato.Net.

– Warsztaty to ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość - wylicza.

Rejestracja już trwa, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie poradni (http://poradniarodzinna.wix.com/strona-glowna) – (dział aktualności)

Miejsce: Świdnica, Poradnia Rodzinna, ul. Budowlanej 6. II piętro; zajęcia odbędą się od 9.00 do 18.00; organizator: Anna Dziadkowiec tel. 798415916.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma