Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Kapłański dzień skupienia

Ci którzy zazwyczaj prowadzą rekolekcje czy dni skupienia, tym razem sami sami zasiedli w ławkach.

7 lutego w kościele i domu rekolekcyjnym Księży Pallotynów w Ząbkowicach Śląskich odbył się pierwszy z trzech dni skupienia duchowieństwa diecezji świdnickiej.

Jako pierwsi przybyli kapłani z dekanatów południowych (Kłodzko, Polanica Zdrój, Kudowa Zdrój, Lądek Zdrój, Międzylesie, Bystrzyca Kłodzka i Nowa Ruda - Słupiec).

Program spotkań przewiduje m.in. adorację Najświętszego Sakramentu i okazję do spowiedzi, Eucharystię oraz konferencję i modlitwę różańcową.

W związku z odbywającą się na terenie naszej diecezji peregrynacją figury Matki Bożej Fatimskiej, tegoroczne dni skupienia prowadzi ks. Krzysztof Czapla SAC, dyrektor Sekretariatu Fatimskiego na Krzeptówkach w Zakopanym.


W lutym odbędą się jeszcze dwa doroczne dni skupienia duchowieństwa diecezji świdnickiej. 14 lutego w kościele i refektarzu o. Franciszkanów w Kłodzku dla kapłanów z dekanatów centralnych (Ząbkowice Północ, Ząbkowice Południe, Kamieniec Ząbkowicki, Piława, Nowa Ruda, Dzierżoniów, Bielawa). 21 lutego w katedrze i Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Świdnickiej dla duchowieństwa dekanatów północnych (Świdnica Wschód, Świdnica Zachód, Świebodzice, Wałbrzych Zachód, Wałbrzych Północ, Wałbrzych Południe, Strzegom, Bolków, Głuszyca, Żarów).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma