Nowy numer 21/2018 Archiwum

Łagiewniki. Palmy i baby wielkanocne

Dzieci powinny być zadowolone, bo atrakcji jest pod dostatkiem.

22 marca - sala widowiskowa w Łagiewnikach;

10.00 - Warsztaty wielkanocne; 

Organizatorzy imprezy tak opisują ubiegłoroczną edycję: "W Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotek w Łagiewnikach, odbyły się po raz kolejny warsztaty artystyczne, na których dzieci i młodzież mogła wykonywać ozdoby wielkanocne. W warsztatach uczestniczyły dzieci i młodzież z Jaźwiny, Olesznej, Sokolnik, Słupic, Sienic, Przystronia i Łagiewnik wraz z opiekunami świetlic wiejskich.
W konkursie na "najpiękniejszą palmę wielkanocną" nagrodzony został każdy uczestnik konkursu, ponieważ każda palma była inna, oryginalna.
Dzieci mogły wykazać się również swoją wiedzą, w zorganizowanym tego dnia "Quizie Wielkanocnym". Największą wiedzą wykazały się dzieci z Przystronia, a główną nagrodę otrzymała Paulina Cemka.
Warsztatom towarzyszyły również zabawy zręcznościowe, a na zakończenie wyświetlono film pt. "Odlot"."

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma