Nowy numer 33/2018 Archiwum

Ząbkowice Śląskie. Tydzień Wielki, bo rekolekcyjny

Tego jeszcze w diecezji nie było!

29 marca - 5 kwietnia - Dom Rekolekcyjny Księży Pallotynów, ul Piastowska 7;

"Wielki Tydzień w klasztorze"

Ks. Marek Chmielniak, pallotyn, ceniony kierownik duchowy i rekolekcjonista, zaprasza do wzięcia udziału w rekolekcjach, które odbędą się w Wielkim Tygodniu.

- Od Niedzieli Palmowej aż do Niedzieli Zmartwychwstania chcemy w klimacie wyciszenia przeżywać największe tajemnice naszej wiary. Przez adoracje, medytacje, liturgię godzin i inne wielkopostne nabożeństwa, będziemy przygotowywali się do odkrywania treści, które przynosi nam liturgia Triduum Paschalnego. Posługę duchową w czasie rekolekcji podejmą księża pallotyni, którzy głosić będą konferencje i homilie. Kapłani będą także dyspozycyjni jeśli chodzi o sakrament pokuty, czy rozmowy duchowe. Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w całości rekolekcji, zapraszamy, aby dołączyli w dowolnym dniu Wielkiego Tygodnia.

Informacje i zgłoszenia: informacje@rekolekcje.org, tel.: 506353838

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma