Nowy numer 25/2018 Archiwum

Skupienie przed Niedzielą Miłosierdzia

Pallotyński Dom Rekolekcyjny daje dobrą sposobność do formacji duchowej - wystarczy skorzystać.

Po pierwszych próbach, całkiem udanych, prowadzenia przez Wielki Tydzień, pallotyni z Ząbkowic Śląskich dają okazję następną, tym razem do skupienia przed Niedzielę Miłosierdzia. 

Ks. Marek Chmielaniak SAC napisał w zaproszeniu: "Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekolekcyjnym przygotowaniu do przeżycia Święta Miłosierdzia Bożego. Od czwartku do niedzieli (9-12 kwietnia) chcemy przejść duchowa drogę odkrywania Tajemnicy Bożego Miłosierdzia. Uczestnicy rekolekcji zamieszkają w naszym domu zakonnym. W poznawaniu treści Orędzia Bożego Miłosierdzia pomogą konferencję. Nie zabraknie również czasu na medytację Słowa Bożego i adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczynamy 9 kwietnia o 18.00., zakończymy obiadem 12 kwietnia. Istnieje możliwość dojechanie w piątek albo w sobotę". 

 Informacje i zgłoszenia: informacje@rekolekcje.org, tel.: 506353838
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma