Nowy numer 28/2018 Archiwum

Rodzinę słychać w Kudowie

Od godz. 11 w piątek 17 kwietnia archidiecezjalne Radio Rodzina nadaje z kolejnego nadajnika w Kotlinie Kłodzkiej.

Nadajnik umieszczony jest w Kudowie-Zdroju / Jerzykowicach. Działa na częstotliwości 88,7 FM. Nadaje z mocą 50W i swym zasięgiem obejmuje Kudowę-Zdrój, Lewin Kłodzki oraz ich okolice.

- To wielka radość dla naszych diecezjan - podkreśla bp Ignacy Dec. - Da to naszym wiernym możliwość poszerzania wiedzy na temat życia lokalnego kościoła.

Jak dodaje bp Ignacy Dec do pełnej radości brakuje jeszcze nadajnika, który docierałby do mieszkańców aglomeracji wałbrzyskiej. Ma jednak nadzieję, że wkrótce i to się zmieni.

Katolickie Radio Rodzina działające na terenie archidiecezji wrocławskiej jest rozgłośnią niekomercyjną, której głównym zadaniem jest ewangelizacja i przekazywanie Dobrej Nowiny w sposób nowoczesny i przystępny dla wszystkich. Oferta programowa jest bogata i obfituje w audycje religijne, oraz programy o charakterze społecznym oraz politycznym.

Na terenie diecezji świdnickiej Radio Rodzina można usłyszeć w Świdnicy na częstotliwości 98,1 FM, Kotlinie Kłodzkiej (Góra Igliczna) na 107,2 FM i Kudowie-Zdroju na 88,7 FM. Do niektórych miejsc dociera również sygnał z Wrocławia na 92,0 FM i Strzelina na 94,8FM.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma