Nowy numer 47/2020 Archiwum

Rodzinę słychać w Kudowie

Od godz. 11 w piątek 17 kwietnia archidiecezjalne Radio Rodzina nadaje z kolejnego nadajnika w Kotlinie Kłodzkiej.

Nadajnik umieszczony jest w Kudowie-Zdroju / Jerzykowicach. Działa na częstotliwości 88,7 FM. Nadaje z mocą 50W i swym zasięgiem obejmuje Kudowę-Zdrój, Lewin Kłodzki oraz ich okolice.

- To wielka radość dla naszych diecezjan - podkreśla bp Ignacy Dec. - Da to naszym wiernym możliwość poszerzania wiedzy na temat życia lokalnego kościoła.

Jak dodaje bp Ignacy Dec do pełnej radości brakuje jeszcze nadajnika, który docierałby do mieszkańców aglomeracji wałbrzyskiej. Ma jednak nadzieję, że wkrótce i to się zmieni.

Katolickie Radio Rodzina działające na terenie archidiecezji wrocławskiej jest rozgłośnią niekomercyjną, której głównym zadaniem jest ewangelizacja i przekazywanie Dobrej Nowiny w sposób nowoczesny i przystępny dla wszystkich. Oferta programowa jest bogata i obfituje w audycje religijne, oraz programy o charakterze społecznym oraz politycznym.

Na terenie diecezji świdnickiej Radio Rodzina można usłyszeć w Świdnicy na częstotliwości 98,1 FM, Kotlinie Kłodzkiej (Góra Igliczna) na 107,2 FM i Kudowie-Zdroju na 88,7 FM. Do niektórych miejsc dociera również sygnał z Wrocławia na 92,0 FM i Strzelina na 94,8FM.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama