Nowy numer 44/2020 Archiwum

Radio w drodze

Duchowi uczestnicy pielgrzymki mogą liczyć na jeszcze więcej niż propozycja naszej redakcji i modlitewne zaangażowanie.

W trakcie trwania pielgrzymki na jasną Górę (od 31 lipca do 9 sierpnia) w Radiu Rodzina emitowana jest audycja „Studio Pielgrzymkowe”, a w niej komentarze, wywiady i aktualności z trasy pielgrzymki.

Studio Pielgrzymkowe to nie tylko po prostu informacja, jedna z wielu, ale także propozycja dla pielgrzymów duchowych, którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak. Jest ich w diecezji kilka tysięcy. – Modlimy się zgodnie z tym co proponują materiały jakie otrzymaliśmy, ale słuchając radia jesteśmy na bieżąco z klimatem pielgrzymkowym i nastrojami. Szkoda mi bardzo moich wnuków, bo takie upały a oni na tym asfalcie – mówi Władysława Czerpiałowska z Dzierżoniowa. 

Radio Rodzina odbierane jest w diecezji na falach 98 FM (okolice Świdnicy) oraz 107,2 FM i 88,7 FM (w Kotlinie Kłodzkiej). Audycje z pielgrzymii nadawane są o 13.05 i 20.30. 

Natomiast nasza redakcja na stornie internetowej Świdnickiego Gościa każdego dnia (począwszy od poniedziałku aż do soboty), około 20.30 publikuje materiał dotyczący tego, co wydarzyło się w kolejnej grupie pielgrzymki (w poniedziałek była jedynka, we wtorek dwójka, dzisiaj będzie trójka itd.). Do artykułu dołączona jest galeria ze zdjęciami pielgrzymów. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama