Nowy numer 3/2019 Archiwum

Kustosze zaczynają nowennę

Czciciele MB Królowej Polski mają dobrą okazję wyrazić swej Patronce szczególną cześć.

Parafia św. Józefa w Świdnicy wraz ze wspólnotą paulinów zaprasza na nowennę przed Uroczystością Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej.

– Od poniedziałku, 17 sierpnia codziennie o 18.00 przez dziewięć kolejnych dni odprawiać będziemy nabożeństwo maryjne ze specjalnymi śpiewami i modlitwami zawierzenia, a o 18.30 będzie sprawowana Msza św. nowennowa – zapowiadają gospodarze parafii po czym zachęcają – Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich czcicieli naszej Matki i Królowej. Każdego dnia będziemy gorąco zawierzać wszystkie intencje i modlitwy, z którymi przyjdziecie. Zapraszajcie także swoich bliskich i przyjaciół do przeżywania tego czasu na modlitwie razem z Matką Bożą – apelują.

Uroczysta Msza św. odpustowa odprawiona będzie w środę 26 sierpnia o 18.30.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy