Nowy numer 43/2020 Archiwum

Kotlina Kłodzka - o której?

Kilka parafii zapowiada zmianę w coniedzielnym grafiku Mszy św.

Bystrzyca Kłodzka. 31 października, w sobotę, od 16,30 będzie spowiedź św. W niedzielę porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę - z wyjątkiem Mszy św. o 12.00 - ta jest odwołana. Natomiast o 14.00 będzie Msza św. na cmentarzu.

Poza tym duszpasterze zachęcają: "Zapraszamy do uczestnictwa w tej Mszy św. dlatego na czas Mszy św. prosimy o zgromadzenie się przy ołtarzu na wspólną modlitwę za zmarłych. Po Mszy św. będzie procesja na cmentarzu do pięciu stacji i poświecenie nowych pomników. Odpust zupełny za zmarłych można uzyskać od południa 1 listopada do północy 2 listopada. Warunki uzyskania odpustu: Komunia św., nawiedzenia kościoła, odmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga, dowolna modlitwa w intencji Ojca św.
Przez cały listopad będą odprawiane Msze św. za zmarłych poleconych w wypominkach a po Mszy św. wieczornej będziemy się za nich modlić Różańcem św. i Koronką do Bożego Miłosierdzia. W gablocie będzie wykaz gdzie i kiedy będą odprawiane Msze św. za zmarłych poleconych modlitwie Kościoła w wypominkach".

Kłodzko. O 14.00 rozpocznie się w kaplicy na cmentarzu nabożeństwo (nie Msza św.) a po modlitwie w kaplicy zwyczajowa procesja ze stacjami za zmarłych.

Kudowa-Zdrój Czermna. W kościele parafialnym pw. św. Bartłomieja, Msze św. 1 listopada: 7.30, 12.00 i o 14.00. Po tej ostatniej procesja na cmentarz. Na filii w Brzozowiu Msza św. o 10.00 a w Słonem o 12.00.

Międzylesie. Msza św. o 12.00 na cmentarzu (odwołana jest Msza św. o 17.00).

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama