Nowy numer 43/2020 Archiwum

Za darmo i muzycznie

Warsztaty ku czci MB Fatimskiej i ŚDM w Dzierżoniowie.

Referat Muzyczny Świdnickiej Kurii Świdnickiej, Towarzystwo Muzyczne oraz dzierżoniowska parafia pw. Św. Jerzego zapraszają na ósmą edycję Diecezjalnych Warsztatów Liturgiczno-Muzycznych, które odbędą się w dniach 13-15 listopada.

– Będą one okazją do wzbogacenia śpiewem uroczystości związanych z rozpoczęciem peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej w dekanacie dzierżoniowskim a zarazem do zapoznania się z chóralnymi wersjami pieśni ku jej czci – zachęca Jakub Dziedzic, koordynator warsztatów. – Kolejnym ważnym aspektem naszego spotkania są przygotowania pieśni na  Światowych Dni Młodzieży.

Prowadzącymi warsztaty będą Marta Moneta i Urszula Rogala. – Zapraszamy chóry z całej diecezji jak również indywidualnych pasjonatów śpiewu – dodaje i informuje, że rozpoczęcie warsztatów 13 listopada o 17.00, co później: rozśpiewka, próby w głosach, adoracja ze spowiedzią. 

– 14 listopada startujemy o 9.00, 9.30 rozśpiewka, próby w głosach, przerwa obiadowa do 15.00, potem krótka konferencja i znowu próby, o 19.00 Msza św. – wylicza. – 15 listopada o 9.30 kawa, po niej rozśpiewka, próby, przerwa obiadowa, próby z zespołem a o 17.00 obrzęd powitania figury MB Fatimskiej i Msza św.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama