Nowy numer 25/2018 Archiwum

Konkurs - właśnie stratujemy

Zrób zdjęcia z klimatem bożonarodzeniowym, wybierz najlepsze i powalcz o nagrody - oto zasady naszej zabawy.

Kolejny rok z rzędu zapraszamy naszych Czytelników do świątecznego konkursu fotograficznego, ale po raz kolejny rozszerzamy też jego formułę. Zaczynaliśmy od fotografowania szopek betlejemskich w naszych domach i kościołach, później doszły zdjęcia dekoracji bożonarodzeniowych.

W tym roku zapraszamy do podzielenia się z nami świątecznym klimatem; tym, co sami w tych radosnych świętach najbardziej lubicie.

Chętnie obejrzymy więc szopki, choinki, stroiki, wieńce adwentowe i inne dekoracje. Równie chętnie zajrzymy do… pieców i na wigilijne stoły. Przyjrzymy się śpiewowi kolęd i ich grze na różnych instrumentach. Pójdziemy z Wami na Pasterkę, zasiądziemy w Waszym rodzinnym gronie albo ubierzemy wspólnie choinkę.

Skorzystamy z zaproszenia do świetlic, warsztatów terapii zajęciowej czy przedszkoli, gdzie przygotowywane są aniołki, kartki świąteczne, łańcuchy i inne ozdoby. Słowem – tylko od inwencji naszych Czytelników zależy, co zechcą nam przedstawić na swoich świątecznych fotografiach. Wszystkie opublikujemy na naszej stronie internetowej (swidnica.gosc.pl).

Spośród nadesłanych internauci wybiorą, a my nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami trzy najlepsze zdjęcia. Czekamy na nie pod adresem swidnica@gosc.pl od 20 grudnia do 3 stycznia.

Od 5 do 10 stycznia na naszej stronie można będzie głosować na wybrane fotografie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone zarówno w wydaniu papierowym „Gościa świdnickiego”, jak i na portalu 17 stycznia. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu na str. 2. Nadesłanie fotografii jest równoznaczne z tym, że uczestnik konkursu zapoznał się z regulaminem.

« 1 2 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma