Nowy numer 24/2018 Archiwum

Drzwi otwarte na przyszłość

Wybór szkoły to zazwyczaj decyzja o kształcie przyszłości - przekonują niepokalanki na video.

Już 19 marca będzie można odwiedzić Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu (pl. Marii Darowskiej 1, Sobięcin).

– Dni otwarte to okazja, żeby zwiedzić szkołę, zapoznać się z ofertą edukacyjną i wychowawczą szkoły, z jej tradycjami, bazą dydaktyczną oraz porozmawiać z nauczycielkami, którymi w głównej mierze są siostry – mówi s. Dorotea, dyrektor szkoły.

Szkoła będzie otwarta dla gości od 11.00 do 16.00.

W tym roku siostry wprowadzają system zniżek dla stypendystek Fundacji Trzeciego Tysiąclecia.

– Jesteśmy przekonane, że nasza szkoła doskonale odpowiada duchowi w jakim formowani są stypendyści, więcej dziewczęta mogą pogłębić zarówno swoje osiągnięcia intelektualne jak i osobowościowe i duchowe. Gwarantuje to sprawdzony przez wiele pokoleń uczennic autorski, niepokalański system wychowawczy – zachęca. Informuje też, że następne „dni otwarte” zaplanowano 9 kwietnia.

Zaproszenie video

Gimnazjum i Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu
Niepokalanki Wałbrzych

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma