Nowy numer 24/2018 Archiwum

Nocne spowiedzi - dzisiaj pierwsza

Nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie miał szansy się wyspowiadać w Roku Miłosierdzia.

W Niedzielę Palmową, 20 marca, w kościele pw. św. Józefa w Świdnicy odbędzie się "Noc konfesjonałów".

W czasie od 20.00 do 1.00 w nocy posługę w konfesjonałach będą pełnili ojcowie paulini oraz spowiednicy z dekanatu Świdnica-Zachód.

Natomiast w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Wałbrzychu (ul. Podwale 2A) "Noc konfesjonałów" zaplanowano na Wielki Piątek od 22.00 do 6.00 w Wielką Sobotę.

O godzinę wcześniej, ale tak samo do białego rana i tej samej nocy "Noc Konfesjonalów" także tuż obok, w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wałbrzychu, (ul. Jana Pawła II 1); 

I jeszcze w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Bielawie (pl. ks. Stefana kard. Wyszyńskiego 1) "Noc konfesjonałów" w Wielki Piątek od 22.00 do 6.00 w Wielką Sobotę.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma