Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Warsztatowo o uwielbieniu

Dzieci można przekonać do świadomego, spontanicznego budowania relacji z Bogiem.

Diakonia tańca Effatha zaprasza na II Warsztaty uwielbienia dla dzieci od 5 do 13 roku życia.

Odbędą się one 28 maja w parafii pw. Najświętszego Zbawiciela Świata i Matki Bożej Szkaplerznej. Tematem warsztatów jest hasło: „Bóg jest Miłością”.  

– Można zgłosić się grupowo lub indywidualnie – mówi Agnieszka Lesiów, prowadząca warsztaty. – Na 10 dzieciaków powinien przypadać jeden opiekun. Proponujemy więc zbierać dzieci z danej miejscowości w grupy dziesięcioosobowe i zorganizować dla nich opiekuna – podpowiada.

Propozycja jest ciekawym uzupełnieniem dla formacji dzieci pierwszokomunijnych, które często umieją mnóstwo pobożnych regułek, ale nie potrafią się swobodnie zwracać do Boga, nie potrafią dziękować Mu za miłość w Komunii św., nie traktują Go jako osoby, ale jako coś czemu trzeba deklamować formułki (więcej o tym TUTAJ).

Zajęcia będą prowadzone w grupach tematycznych: „Aniołki” – dzieci w wieku od 5 do 7 lat oraz „Taniec”, „Pantomima” i „Śpiew” dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

Szczegóły: Agnieszka Lesiów tel. 609 604 257 lub na stronie diecezji świdnickiej TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma