GN 28/2018 Archiwum

Konkursowo o Janie Pawle II

W Szkole Podstawowej nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim odbył się 13 kwietnia IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II.

W tym roku konkurs poszerzył swój zasięg  i odbywał się już jako I Regionalny Konkurs.

Wzięło w nim udział 43 uczniów z 14 szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bardzie, Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Stolcu, Szkoły Podstawowej w Budzowie z filią w Przedborowej, Szkoły Podstawowej  nr 2 w Ząbkowicach Śląskich, Szkoły Podstawowej nr 4 Ziębicach, Szkoły Podstawowej w Tuszynie, Szkoły Podstawowej w Ciepłowodach, Szkoły Podstawowej nr 3 w Paczkowie, Szkoły Podstawowej nr 2 Ziębicach, Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich, Samorządowego Zespołu Szkół w Złotym Stoku, Szkoły Podstawowej  nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim i Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim.

Patronat nad konkursem objął bp Ignacy Dec, oraz Marcin Czerniec, Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki. Pytania do konkursu ułożył ks. Damian Fleszar, doktorant KUL-u.

Pierwsze miejsce zdobył Karol Trzebiński ze Szkoły Podstawowej w Budzowie z filią w Przedborowej, którego przygotowała Renata Kojder-Szkaradek, drugie Aleksandra Janik ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamieńca Ząbkowickiego, przygotowana przez  s. Katarzynę Fabicką, natomiast trzecie – Serweryn Waliczek ze Szkoły Podstawowej w Budzowie z filią w Przedborowej, którego przygotowała także Renata Kojder-Szkaradek

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, a zwycięscy dodatkowo statuetki i atrakcyjne albumy o św. Janie Pawle II. Po skończonej części konkursowej dzieci oraz ich opiekunowie, a także zaproszeni goście obejrzeli krótki montaż słowno-muzyczny o św. Janie Pawle II – Papieżu Rodziny, który zaprezentowali uczniowie kl. 5, pod kierunkiem Dagmary Szymczak i s. Katarzyny Fabickiej.

   

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma