Nowy numer 28/2018 Archiwum

Idziemy do Sulistrowiczek

Pierwsza majówka u MB Dobrej Rady? - już po raz 14. zapraszamy na pieszą pielgrzymkę.

Mimo że początek maja wypada w niedzielę, to i tak 1 maja - podobnie, jak to jest od 14 lat - ze świdnickiej katedry o 8.00 wyruszy piesza pielgrzymka do Sulistrowiczek, gdzie Maryja odbiera cześć w tytule MB Dobrej Rady i Mądrości Serca. Do przejścia jest 18 km.

Na trasie konferencja o pracy (w Gogołowie), Msza św. (w Wirach), a także Różaniec i Droga Krzyżowa.

Główna intencja: za pracujących, bezrobotnych i pracodawców oraz maturzystów. Jednak w tym roku modlimy się także w intencji uczestników i przygotowań do ŚDM w Krakowie.

Na miejscu o 16.00 majówka i pieczenie kiełbasek (wędliny należy wziąć ze sobą, na miejscu będą chleb, musztarda i ketchup).

Powrót autobusem (bilet ok. 8 zł) o 18.00. Głównym organizatorem pielgrzymki jest nasz redakcja.

Na pielgrzymkę nie trzeba się zapisywać ale warto zaprosić na nią znajomych. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma