Nowy numer 3/2019 Archiwum

Biskup świętuje w czterech parafiach

Bardzo intensywnie zapowiada się dla bp. Ignacego Deca Pięćdziesiątnica.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego zapowiada się bardzo pracowicie dla bp. Ignacego Deca. Już o 7.30 w Świebodzicach, w parafii pw. św. Mikołaja, wprowadził na urząd proboszcza ks. Józefa Siemasza.

O 10.00 biskup będzie w katedrze przewodniczył Mszy św. w intencji świdniczan z racji Dni Papieskich, a potem, o 12.00 także w Świdnicy, w parafii pw. Ducha Świętego, kolejna Msza św., tym razem z okazji odpustu parafialnego i chrztu dorosłego, przygotowanego do sakramentów wtajemniczenia przez ojców paulinów.

To jednak nie wszystko, bo o 18.00 w Wałbrzychu wprowadzi na urząd proboszcza ks. Jana Gargasewicza, nowego proboszcza w parafii pw. Podwyższenia Krzyża św.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy