Nowy numer 3/2019 Archiwum

Wieczór uwielbienia

W Strzegomiu spotkają się zakochani w Zbawicielu, zaprasza Effatha.

Do południa tradycyjnie - w procesji a popołudniu inaczej, bo koncertowo, można wielbić Chrystusa eucharystycznego.

Dwa lata temu w Świdnicy odbył się pierwszy taki koncert w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Wtedy zebrało się na placu przed katedrą kilkaset osób. Rok temu koncert z przyczyn niezależnych od organizatora, czyli wydziału duszpasterstwa ogólnego, nie odbył się. 

W tym roku natomiast, żeby wziąć udział w uwielbieniu Pana przez śpiew współczesnych piosenek przy akompaniamencie gitary i perkusji trzeba wybrać się do Strzegomia. 

- Serdecznie zapraszamy na Koncert Uwielbienia w Uroczystość Bożego Ciała 26. maja 2016 do Strzegomia (plac przy bazylice) - móiw Łukas Lesiów, lider zespołu ewangelizacyjnego Effatha. - Rozpoczynamy o 18.00 występami scholi dziecięcych parafii strzegomskich, a o 19.00 zagramy koncert główny, będziemy wielbić Boga wraz z chórem św. Łukasza ze Strzegomia - precyzuje.

Patronat nad koncertem objął bp Ignacy Dec.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy