GN 32/2018 Archiwum

Końcowe odliczanie

Grupa 15 wolontariuszy ze Świdnicy postanowiła w niecodzienny sposób przypomnieć o zbliżających się Światowych Dniach Młodzieży.

Wzięli udział w projekcie „countdown”, w którym młodzi z całego świata za pomocą ciekawych zdjęć odliczają kolejne dni do ŚDM. – Nie możemy się już doczekać spotkania z papieżem i towarzyszących temu wydarzeń – tłumaczy Zuzanna Marczyńska, wolontariuszka ŚDM. – Tym zdjęciem chcemy to wyrazić i przypomnieć, że pozostało już tylko 50 dni. Młodzież na zdjęciu rozsypuje kolory pomarańczowy, czerwony i niebieski, które są w logo spotkania. Dzięki przychylności właścicieli Ośrodka Narciarskiego na Stoku w Rzeczce wolontariusze mogli wykonać zdjęcia w przepięknych plenerach Gór Sowich.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma