Nowy numer 21/2018 Archiwum

Msza św. na Wielkiej Sowie

Po ubiegłorocznym sezonie turystycznym zapadły decyzje.

Rok temu na Wielkiej Sowie została poświęcona kaplica. Po doświadczeniu minionego sezonu okazało się, że istnieje potrzeba Mszy św. na szczycie. Nalegał także bp Ignacy Dec, by taką okazję do modlitwy zorganizować. No i stało się.

Właśnie opublikowano grafik dyżurów w kaplicy na Wielkiej Sowie. Wynika z niego, że kapłani z dekanatu Bielawa mają zadbać o Mszę św. 3 i 31 lipca, z dekanatu Dzierżoniów - 10 lipca i 7 sierpnia, z dekanatu Głuszyca - 17 lipca i 14 sierpnia, z dekanatu Nowa Ruda - 24 lipca i 21 sierpnia. 

Ponadto ks. Tomasz Zając będzie odprawiał 5 i 26 czerwca, ks. Wojciech Iwanicki - 19 czerwca i 18 września, ks. Tomasz Krupnik - 12 czerwca i 25 września, ks. Krzysztof Ora - 4 września, a ks. Roman Tomaszczuk - 28 sierpnia i 11 września.

Msza św. będzie sprawowana o 15.00 w każdą niedzielę od czerwca do września.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma