Nowy numer 3/2021 Archiwum

W Lewinie o Polsce

W piątek 10 czerwca zaczął się największy w kraju, trzydniowy piknik patriotyczny.

W Lewinie o Polsce   Gościem specjalnym "Przystanku Niepodległość" ma być Antoni Maciarewicz, Minister Obrony Narodowej Mirosław Jarosz /Foto Gość "Przystanek  Niepodległość" to cykliczne wydarzenie integrujące środowiska patriotyczne i prawicowe. Przyjeżdżają na nie znane postacie świata polityki, życia społecznego, dziennikarze i ludzie którym nie jest obojętna przyszłość Polski.

To jedyna okazja by w takim gronie swobodnie porozmawiać na ważne tematy dotyczące teraźniejszości i przyszłości naszego kraju.

W ubiegłym roku w ciągu trzech dni przez "Przystanek Niepodległość" w Lewinie Kłodzkim przewinęło się ok. 1000 osób. W tym zapowiada się niemniej.

Jak zwykle organizatorzy przygotowali niezwykle bogaty program. Będzie czas na poważne rozmowy, mniej oficjalne przy ognisku i posłuchanie dobrej muzyki. Gwiazdą sobotniego wieczoru 11 czerwca będzie koncert zespołu Contra Mundum.

Wszystkie wydarzenia będą odbywały się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Marysieńka" w Lewinie Kłodzkim, ul. Wodna 3. Niedzielna Msza św. zostanie odprawiona w kościele pw. Św. Michała Archanioła w Lewinie Kłodzkim.

Wstęp na wszystkie spotkania, wykłady, debaty, projekcje filmów, wystawy i koncerty darmowy.

Osoby, które chcą uczestniczyć w całym "Przystanku Niepodległość", mogą zarezerwować nocleg w Lewinie Kłodzkim (w Ośrodku Wypoczynkowym "Marysieńka" miejsc już nie ma). Kontakt w sprawie noclegów można znaleźć TUTAJ.

Inne informacje można uzyskać pod adresem: krystyna.sliwinska@onet.eu

Wydarzenie honorowym patronatem objęli: bp Ignacy Dec, Odynariusz Diecezji Świdnickiej; Antoni Maciarewicz, Minister Obrony Narodowej i Marek Jurek, poseł do Parlamentu Europejskiego.

Na kolejnej stronie szczegółowy program "Przystanku Niepodległość".

W Lewinie o Polsce   W Lewinie o Polsce  

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama