Nowy numer 43/2020 Archiwum

Warsztaty wyzwolenia - już wkrótce

IV Wałbrzyskie Warsztaty Wyzwolenia odbędą się od 8 do 10 lipca. To ostatni moment, by się na nie zapisać.

Warsztaty Wyzwolenia to otwarte rekolekcje ewangelizacyjne.

Tegoroczny temat "KLUCZE DO WOLNOŚCI" na podstawie "metody pięciu kluczy" wg Neala Lozano poprowadzi ks. Mirosław Rakoczy, diecezjalny moderator Ruchu Światło-Życie. Opieką będą służyli również duszpasterze parafii św. Józefa Oblubieńca w Wałbrzychu, wspólnie z Diakonią Wyzwolenia i Wspólnotą Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie oraz innymi wspólnotami i stowarzyszeniami diecezji świdnickiej.

Celem Warsztatów jest przeciwdziałanie wszelkim uzależnieniom społecznym, poprzez profilaktykę wyrażającą się w propagowaniu idei życia w trzeźwości oraz szerzenie idei Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

- Nasze działania zakładają przywrócenie osób wykluczonych społecznie do prawidłowego funkcjonowania w rodzinie, społeczeństwie oraz ich powrót do Chrystusa i Kościoła - wyjaśniają Iwona i Marek Kurowscy z Diakoni Wyzwolenia Ruchu Światło-Życie. - Program Warsztatów przewiduje weekendowy cykl rekolekcji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka składający się ze wspólnych konferencji, spotkań w małych grupach, nabożeństw i spotkań Eucharystycznych. Naszym pragnieniem jest dotarcie do możliwie jak najszerszej grupy osób potrzebujących pomocy.

ZAPISY DO KOŃCA CZERWCA!!!

Informacje dodatkowe:

  • Termin: od 8-07-2016 godz. 18.00 do 10-07-2016 godz.15.00
  • Miejsce: Szkoła Podstawowa nr. 17, ul. 1 Maja 105, na terenie parafii Św. Józefa Oblubieńca w Wałbrzychu
  • W planie: konferencje, spotkania w grupach, nabożeństwo pojednania, Eucharystia modlitwą o uzdrowienie, warsztaty z psychologiem, posiłki, tańce i zabawy. Organizatorzy zapewniamy opiekę nad dziećmi od 3 roku życia.
  • Noclegi: Osoby przyjezdne, które potrzebują noclegu, po wcześniejszym zgłoszeniu mogą zostać zakwaterowane w domach organizatorów.
  • Zgłoszenia: Formularz elektroniczny to preferowany sposób zgłoszeń (KLIKNIJ TUTAJ); można również kontaktować się poprzez adres e-mail: krucjata.swidnica@gmail.com; oraz telefonicznie dla osób bez dostępu do internetu: 74 8434537

Warsztaty wyzwolenia - już wkrótce  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama