Nowy numer 42/2019 Archiwum

Józef wyróżniony

Paulini będą strażnikami świętego małżeństwa - będzie się działo!

Ciekawostka: związani są z Maryją, z Królową, z Czarną Madonną i - rzecz jasna - to dobre skojarzenie, ale w Świdnicy będą strażnikami także kultu św. Józefa.

Od 25 października na mapie diecezji pojawi się nowe sanktuarium: Opiekuna Rodzin - św. Józefa. Cieszy decyzja biskupa Ignacego. Cieszy symboliczny znak: do Maryi (kult MB Częstochowskiej w parafii pw. św. Józefa trwa od wielu lat, paulini oczywiście go zintensyfikowali) dołącza Jej mąż Józef.

Co z tego? Otóż, paulini mają Świętą Rodzinę w komplecie - jakoś tak szczególnie. Wierzę, że za tym pójdą też działania na rzecz rodzin „nieświętych”. Już się cieszę, bo biali zakonnicy to solidna firma - gdy się za coś biorą, robią to po Bożemu: solidnie, uczciwie i na całego. Tego nam było trzeba. Bardzo.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL