Nowy numer 2/2021 Archiwum

1 listopada na cmentarzach

Gdzie i o której będzie Msza św., a gdzie jedynie nabożeństwo?

 

Bielawa

O 12.00 Msza św. na cmentarzu komunalnym, a po niej, nabożeństwo za zmarłych połączone z procesją. Po procesji poświęcenie nowych pomników na grobach. Natomiast w o 14.30 z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP wyruszy procesja na cmentarz parafialny przy ul. Żeromskiego. Tam Msza św. będzie sprawowana o 15.00.

Dzierżoniów

Na cmentarzu parafialnym Msza św. z procesją o 13.00. Na cmentarzu komunalnym nabożeństwo za zmarłych z procesją o 14.00. Na cmentarzu komunalnym nie będzie Mszy św.

Kłodzko

O 14.00 rozpocznie się w kaplicy na cmentarzu nabożeństwo (nie Msza św.) a po modlitwie w kaplicy zwyczajowa procesja ze stacjami za zmarłych.

Międzylesie

Msza św. o 12.00 na cmentarzu.

Pieszyce

Msze św. w Uroczystość Wszystkich Świętych w kościele św. Antoniego: godz. 7.30, 10.15; nie będzie Mszy św. o godz. 12.00; w zamian będzie o godz. 14.00 z procesją na cmentarz. W Kamionkach o godz. 11.30 z procesją na cmentarz.

Strzegom

Msza św. na cmentarzu przy ul. Olszowej: o 11.30 (po Mszy św. możliwość poświęcenia nowych pomników nagrobnych); Msza św. na cmentarzu przy ul. Świdnickiej: o 13.30; Msza św. na cmentarzu przy ulicy Wałbrzyskiej: o 15.00.

Świdnica

Msza św. z procesją różańcową i modlitwą za zmarłych na każdym cmentarzu o 14.00. Tego dnia na świdnickich cmentarzach Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta i Polski Czerwony Krzyż przeprowadzą kwestę na prowadzone przez te organizacje dzieła.

Świebodzice

W kościele pw. św. Mikołaja nie będzie Mszy św. o 13.00, będzie ona odprawiona na cmentarzu przy ul. Wałbrzyskiej. Bezpośrednio po Mszy św. procesja na cmentarzu.

Msza św. na cmentarzu przy ul. Kamiennogórskiej o 14.00, po niej procesja. Osoby, które będą chciały poświęcić nagrobki i pomniki swoich bliskich będą to mogły uczynić po procesji.

Wałbrzych

O 15.00 wyruszy procesja z kościoła pw. św. Aniołów Stróżów na cmentarz. W procesji z modlitwą za wiernych zmarłych, a po pięciu stacjach na cmentarzu; o 16.00 zostanie odprawiona Msza św. w kaplicy cmentarnej przy ul. Przemysłowej.

Ząbkowice Śląskie

Msza św. o 14.00 na cmentarzu komunalnym po niej procesja.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama