Nowy numer 24/2018 Archiwum

Bóg Cię kocha

Podczas tych rekolekcji chciałbym wam przekazać, że Bóg kocha każdego, oraz że warto w codziennym życiu walczyć o to doświadczenie Bożej Miłości – mówi ks. Krzysztof Kralka

Walczyć, czyli sprzeciwiać się podszeptom szatana i wybierać dobro, w którym Bóg daje szczęście – wyjaśnia rekolekcjonista. – Powiedzieć „Bóg Cię kocha” można jedynie świadectwem i to bardzo konkretnym. Trzeba pokazać jak to u „zwykłego” człowieka działa. Miłość Boża jest treścią kerygmatu, więc mówimy o tym doświadczalnie, nie głosimy żadnej teorii. To są świadectwa ludzi, mnóstwo konkretnych przykładów.

Dostępne jest 9% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma