Nowy numer 24/2018 Archiwum

Głosuj na wielbłąda!

Niewiele czasu zostało, by wybrać miasto, które otrzyma nagrodę.

Dziś ruszył konkurs, w którym miasta organizujące Orszak Trzech Króli mogą wygrać wielbłąda. Jak informują organizatorzy, już po raz czwarty mieszkańcy wszystkich miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli 2017, będą mogli wygrać dla swojego orszaku wielbłąda. Egzotyczny aktor weźmie udział w jasełkach 6 stycznia 2017 roku.

Organizatorem konkursu jest Fundację Orszak Trzech Króli. Udział w nim mogą wziąć tylko te miejscowości, które mają podpisaną z Fundacją umowę na organizację OTK 2017.

Wizytę wielbłąda wygra miejscowość, która uzyska najwięcej ważnie oddanych głosów. Głosowanie trwa od 15 listopada 2016 od godz. 12.00 do 30 listopada 2016 do godz. 12.00.

Szczegóły i formularz do głosowania na stronie http://orszak.org/konkursy/konkurs-glosuj-na-wielblada-i-wygraj-korony-18.html

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma