Nowy numer 25/2018 Archiwum

Uwaga! Konkurs!

Do wygrania wycieczka do Rzymu dla dwóch osób i inne cenne nagrody. Wystarczy telefon komórkowy i dobry pomysł.

W najnowszym numerze "Gościa Niedzielnego" szczegóły dotyczące ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez fundację "Pistacja". Wyraźnie nawiązuje on do przesłania papieża Franciszka z tegorocznych Światowych Dni Młodzieży, jego formuła jednak sięga nieco głębiej.

- Pomysł zrodził się z obserwacji. Po swoich dzieciach widziałam, że wzrok młodych ludzi często skierowany jest w ekran telefonu komórkowego. To przez jego pryzmat patrzą na świat. Stąd też pomysł na formę konkursu, by właśnie przez obiektyw telefonu komórkowego pokazali innym swoje rozstanie z kanapą - dodaje organizatorka zmagań.

Chętni mają czas na wysłanie filmiku do końca bieżącego roku. Przez kolejne pół roku trzyosobowa komisja będzie oceniać nadesłane produkcje, by wybrać spośród nich te najlepsze i nagrodzić je na gali finałowej w czerwcu 2017 r., która odbędzie się na rynku w Świdnicy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma