Nowy numer 25/2018 Archiwum

I jeszcze muzyczny akcent

W niedzielę studenci i absolwenci Akademii Muzycznej wykonali autorskie oratorium o miłosierdziu.

Na zakończenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia w kościele katedralnym w niedzielę wieczorem odbył się koncert oratoryjny w wykonaniu wokalistów i instrumentalistów Akademii Muzycznej we Wrocławiu i w Katowicach. Tematyką oratorium było Miłosierdzie Boże, stąd fragmenty „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Część utworów otrzymała nowe aranżacja.

W skład grupy śpiewających weszli Joanna i Barbara Janas, Dominik Jarocki, Piotr Pilzak, Mateusz Gancarczyk i Urszula Stelmach. Na instrumentach natomiast akompaniowali: Marta Mrzygłód, Tomasz Chudyk, Michał Kuźnicki i Dominik Walczak.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma