Nowy numer 25/2018 Archiwum

Głodnych nakarmić

Siostry elżbietanki od lat zbierają fundusze na jadłodajnię. Tym razem zawitały w Świdnicy.

Na co dzień prowadzą jadłodajnię we Wrocławiu, kiedy jednak zbliża się Boże Narodzenie, robią wszystko, by ich bezdomni mogli choć trochę poczuć atmosferę świąt. W tym roku elżbietanki ruszyły z kiermaszem choinkowych ozdób na teren diecezji świdnickiej. Wykorzystując plastyczne umiejętności swoich sióstr chcą uzbierać fundusze na przygotowanie wigilii dla najuboższych w stolicy Dolnego Śląska. Dzięki życzliwości ks. Rafała Kozłowskiego, świdnickiego proboszcza mogły swoje wyroby zaprezentować w parafii pw. NMP Królowej Polski w Drugą Niedzielę Adwentu. Pomysł na tyle się spodobał, że siostry już szukają chętnych parafii do podobnej akcji przed Świętami Wielkanocnymi.

Gdyby ktoś chciał wesprzeć dzieło sióstr, można złożyć również dobrowolną ofiarę na konto bankowe: 47 1240 1994 1111 0010 1241 8937 z dopiskiem "na jadłodajnię" lub odpisać 1% podatku na KRS 0000269648.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma