Nowy numer 46/2019 Archiwum

Oscypki w tym gronie smakują inaczej

Po Światowych Dniach Młodzieży nie rozeszli się, bo chcą być razem. Wolontariusze z rejonu bielawskiego tym razem wybrali się do Zakopanego.

Ks. Kamil Pawlik, ks. Artur Tomczak, ks. Krzysztof Cora i Anna Lutz wiedzą, że najważniejsze dla młodych to bycie we wspólnocie. Dlatego zostawili swoje „kanapy” i organizują comiesięczne spotkania dla grupy, która przez prawie dwa lata formowała się, przygotowując do krakowskich wydarzeń.

Tym razem stary rok też postanowili zakończyć razem i dlatego wyjechali do Zakopanego. Od 28 grudnia do 1 stycznia ich przystanią pod Tarami stał się dom rekolekcyjny ojców werbistów.

Już nazajutrz po przyjeździe i zakwaterowaniu ruszyli w góry. Przeszli najdłuższą w polskich Tatrach Dolinę Chochołowską. Nie zabrakło też wizyty na zakopiańskich Krupówkach, gdzie młodzi bielawianie mogli odpocząć i zasmakować oscypków z żurawiną.

Więcej na temat wyjazdu w papierowej wersji "Gościa Niedzielnego" w numerze 2/2017.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama