Nowy numer 33/2018 Archiwum

Dwa chóry za jedną ręką

Koncert kolęd dwóch chórów w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Świdnicy odbył się pod batutą świdniczanki.

Czas kolędowania w naszej diecezji trwa. Zarówno mniejsze, jak i większe zespoły pokazują swoje umiejętności. Najciekawsze propozycje przedstawiliśmy tutaj.

Jeden z pierwszych koncertów w tym czasie odbył się w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Świdnicy. Można było na nim usłyszeć najbardziej znane kolędy w wykonaniu chóru Misericordia parafii Miłosierdzia Bożego w Świdnicy, do którego gościnnie dołączył chór Sanctus Andreus z parafii pw. Andrzeja Apostoła na Bielanach Wrocławskich.

Chórom towarzyszył kwintet instrumentalny, a dyrygowała Barbara Janas. Podobny występ odbył się również w kościele na Bielanach Wrocławskich. W repertuarze obu koncertów znalazły się kolędy i pastorałki w ciekawych aranżacjach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma