Nowy numer 33/2018 Archiwum

Weronika dała impuls

Kilkanaście miesięcy temu niewiele wskazywało, że obiekt Duszniki Arena w ogóle powstanie. Ale znalazły się pieniądze i ruszyły prace budowlane, które trwały do ostatniego dnia przed mistrzostwami.

23 stycznia na dusznickiej Arenie rozpoczęły się pierwsze w Polsce Otwarte Mistrzostwa Europy w Biathlonie. To jedna z najważniejszych zimowych imprez w naszym kraju i na pewno najistotniejsze sportowe wydarzenie w historii Dusznik-Zdroju. W zawodach, które trwały do 29 stycznia, brało udział prawie 300 zawodników z 35 krajów. Do zawodów zgłosiły się drużyny z czołowych europejskich państw. Ale jako że były to mistrzostwa otwarte, udział brały również reprezentacje bardzo odległych krajów, m.in. Mongolii, Brazylii czy Australii.

Dostępne jest 14% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma