Nowy numer 33/2018 Archiwum

Wspomnienia Ruchu Światło-Życie

Zbliża się 30. rocznica śmierci ks. Franciszka Blachnickiego i upamiętniająca ją miesiąc później diecezjalna pielgrzymka do Krościenka. Z tej okazji chcemy wszystkich duchowym uczniom sługi Bożego zaproponować wspólne wspomnienia.

Na pewno wielu z Was miało lub ma styczność z Ruchem Światło-Życie, którego ks. Blachnicki był twórcą. Podzielcie się z nami zdjęciami i wspomnieniami z wyjazdów rekolekcyjnych ruchu, na których byliście.

Zdjęcia opisane Waszym imieniem, nazwiskiem, rokiem wyjazdu i stopniem formacji, który wówczas uzyskaliście, przysyłajcie do nas drogą mejlową: swidnica@gosc.pl lub na adres redakcji: Gość Świdnicki, pl. Jana Pawła II 1, 58-100 Świdnica.

Przekażcie również tę informację starszym osobom, które nie korzystają z internetu, tak, byśmy mogli do końca marca zgromadzić jak najwięcej wspomnień związanych z Waszym udziałem w rekolekcjach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma